Fotogalerie "z Molu Es" -

Home > Československý vlčák > AKCE > Pojizerská výstava - duben 2010

Click to view full size image

" Proč ta pani škrtí toho pejska ? " :0) Ararat v kruhu s chovatelkou - Pojizerská výstava 2010

Y_holka_kluk_4weeks.jpg cukrenka_fenka__Y3.jpg xara_darek109.jpg Z_1weeks_malee.jpg Zvrh_pejsek5_au_14days.jpg



Rate this file (No vote yet)