Fotogalerie "z Molu Es" -

Home > Československý vlčák > AKCE > Bonitace KCHMPP MB - listopad 2010

Click to view full size image

SAV Ararat a ČSV Yukon z Molu Es si jako vždy, krásně hráli se českým strakatými psy..:0) Mladá Boleslav listopad 2010

Yahoo_Yunior.JPG Ozzy_hlava1.jpg Art_yukon_leh.jpg Udo_z_Litavske_kotliny_Kazan_Nadejkov_2011_6.jpg ziggy_jerry_yukon_zip.jpg



Rate this file (No vote yet)