Czech Danish Dutch English Finnish French German Italian Polish Russian Spanish

Nabídka štěňat a plánované vrhy

 

4 kluci " W " vrh z Molu EsPan Hartl s Yukon a Yahoo z Molu EsX - Wild Planet z Molu Es 7 týdnůYukon z Molu Es a vrhe II. C z Molu Espsi ve výběhuKrmení masem 19 dní starých štěňat


REZERVACE ŠTĚŇAT československých vlčáků - PODZIM 2018

Matky:  Atinka Sun z Molu Es (II. vrh J ) a Fu Finka z Molu Es (II. vrh K )

Yukon z Molu EsAtinka Sun z Molu EsAtinka Sun z Molu Es a její matka Yukon z Molu EsFu Finka z Molu EsFu Finka z Molu Es


Přijímáme rezervace na II. vrh J a K z Molu Es, podzim 2018. Hledáme a preferujeme zodpovědné a trpělivé majitele, kteří chtějí ČSV jako společníka, člena rodiny a dobře si uvědomují, že pes je závazek na 10, možná 14 a více let života! Výstavy, chov a výcvik nejsou naší podmínkou, jelikož dobře víme, že s inteligentními lidmi se domluvíme prakticky na všem a vždy. Preferujeme chov psů venku, neradi dáváme psy k trvalému umístění v bytě. Velmi rádi Vás budeme ve všech činnostech podporovat a ochotně se s Vámi podělíme o zkušenosti, které máme opravdu bohaté. Provedeme vás úskalími ve všech oblastech života, chovu, výstav a výcviku ČSV.

 

Mohu se stát majitelem ČSV? Aneb jsem začátečník. Čtěte ZDE.
Chov psů z Molu Es: Čtěte ZDE
Informace o ČSV v pořadu ČT "Polopatě" ZDE

 

 

Krycí psy pro naše feny vždy pečlivě vybíráme. Musí být vhodní z hlediska rodokmenu, zdraví a povahy! Pokud bude učiněno konečné rozhodnutí, informace o otcích se zde objeví. V průběhu měsíce srpna by se měla jako první rozhárat Atinka Sun a po ní i Fu Finka. Narození štěňat předpokládáme v měsíci říjnu, listopadu.

Přijet se podívat na feny a naši chovatelskou stanici je možno prakticky denně. Nutno ale zavolat a nebo napsat e-mail, doma jsme přes týden téměř stále, o víkendech však méně.


Kontakt:
Ing. Monika Soukupová
Na Skále 500
252 62 Černý Vůl - Statenice (Praha západ)
tel:  + 420 602 534 970 (Czech, English)
e - mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  

 Tvorba stranek pro chovatele

Copyright © Monika Soukupová "z Molu Es" All Rights Reserved. Design by moonbarks.