Czech Danish Dutch English Finnish French German Italian Polish Russian Spanish

Nabídka štěňat a plánované vrhy

 

4 kluci W z Molu Es (Grey wolf X Api)Pan Hartl s Yukon a Yahoo z Molu EsX - Wild Planet z Molu Es - 7 týdnůYukon z Molu Es a II. vrh C z Molu Es po Fire Storm LdMMpsi ve výběhuKrmení masem 19 dní starých štěňat

 


Přijímáme rezervace na II. vrh "M" a "N" československých vlčáků z Molu Es. Předpokládaná doba narození štěňat je podzim 2020.
Hledáme a preferujeme zodpovědné a trpělivé majitele, kteří chtějí ČSV jako společníka, člena rodiny a dobře si uvědomují, že pes je závazek na 10, možná 14 a více let života! Výstavy, chov a výcvik nejsou naší podmínkou, jelikož dobře víme, že s inteligentními lidmi se domluvíme prakticky na všem a vždy. Preferujeme chov psů venku, neradi dáváme psy k trvalému umístění v bytě. Velmi rádi Vás budeme ve všech činnostech podporovat a ochotně se s Vámi podělíme o zkušenosti, které máme opravdu bohaté. Provedeme vás úskalími ve všech oblastech života, chovu, výstav a výcviku ČSV.


Plánovaný vrh M II. z Molu Es
předpokládané datum narození 15.11. 2020
Krytí proběhlo ve dnech 11. a 14. 9. 2020
COI 5 genarací: 1,5%, AVK 5 generací: 93,5%
Matka: Fu Finka z Molu Es
Otec: Earl z Postupického podlesí: DKK A 0/0, DLK 0 - 0, DM - N/N, Dw - N/Dw.
DNA profil Genomia s.r.o
Bonitace: A68,5 Of Qr Xv53,3 Xf 110, 9 Chovný I.
Zástupce skupiny plemeníků č. 8, zatím bez potomků. Earl je pes pevných nervů, velmi milé a snadno cvičitelné povahy. Na bonitaci hodnocen jako vyrovnaný s aktivně obranou reakcí, výborný. Pes s dobrou sílou kostry, širokou hlavou a krásnou maskou, standardním typem srsti s kvalitní podsadou.
S Fu Finkou se poznali už jako štěňata :0) Fu Fi je ale cca o 2 měsíce starší. Na vrh "E" z Postupického podlesí po Atillovi Ytax jsem se jela na podzim 2015 podívat a Earl byl již v 9 týdnech mým favoritem.
Earl má rodokmen, který mě baví, neb je v něm část mé práce, mých odchovů (Xitta, Jerry Lee, Kelt, Abe a Abel) a zvířat, které jsem osobně znala, měla je ráda pro jejich vlohy a ovlivnili můj pohled na ČSV. Přes Elzu z Braunstainova dvora (4 generace) nese krev Abého z Molu a mé Asty z Tondova. Více je v populaci ČSV rozšířena krev Abéla přes Amálku od Buližníku. Earl je celkem zásadně ovlivněn krví Kazana z PS přes Ajšu Dar přírody, Asi z Pačesova sadu, Almu z Fialkova a Bety Zepř. Přes otce "vede krev Lorda z PS - otcovská linie Ajax vom alten Pleen, což je pro mne předpoklad výborných povah a dobrých nervů. Nejbližší vzdálená příbuzenská plemenitba až ve 4 generaci na mou Arimminum Upstream, která může dobré povahy jen upevnit.
Jak vše příroda zařídí zatím nevím, ale nakryto máme a zbývá nám než čekat.
Earl a Fu Finka z Molu EsEarl cca 8 týdnů a Fu Finka cca 4 měsíce staráFu Finka a Earl po 5 letechEarl z Postupického podlesí - 9 týdnůEarl z Postupickeho podlesi cca 5 let - rok 2020Earl a Fu Finka - 11.9. 2020Earl  z Postupického podlesíEarl a Fu finka 11.9. 2020Fu Finka a Earl Eral a Fu Finka 11.9. 2020Fu Finka a Earl 11.9. 2020Earl z Postupického podlesí s pánečkem
Odkaz na spojení do databáze:
http://www.wolfdog-database.com/en/breed/virtual_mating?generation=5&sire=22855&dam=22639
  

Články:
Mohu se stát majitelem ČSV? Aneb jsem začátečník. Čtěte
ZDE.
Chov psů z Molu Es: Čtěte ZDE
Informace o ČSV v pořadu ČT "Polopatě" ZDE

Krycí psy pro naše feny vždy pečlivě vybíráme. Musí být vhodní z hlediska rodokmenu, zdraví a povahy!

Přijet se podívat na feny a naši chovatelskou stanici je možno prakticky denně. Nutno ale zavolat a nebo napsat e-mail, doma jsme přes týden téměř stále, o víkendech však méně.


Kontakt:
Ing. Monika Soukupová
Na Skále 500
252 62 Černý Vůl - Statenice (Praha západ)
tel:  + 420 602 534 970 (Czech, English)
e - mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

  

 Tvorba stranek pro chovatele

Copyright © Monika Soukupová "z Molu Es" All Rights Reserved. Design by moonbarks.