Czech Danish Dutch English Finnish French German Italian Polish Russian Spanish

Nabídka štěňat a plánované vrhy

 

4 kluci W z Molu Es (Grey wolf X Api)Pan Hartl s Yukon a Yahoo z Molu EsX - Wild Planet z Molu Es - 7 týdnůYukon z Molu Es a II. vrh C z Molu Es po Fire Storm LdMMpsi ve výběhuKrmení masem 19 dní starých štěňatFu Finka z Molu Es a Garon z Blatnických vinic 

 


Přijímáme rezervace na II. vrh "P" československých vlčáků z Molu Es. Předpokládaná doba narození štěňat je podzim a odběr zima 2023.
Hledáme a preferujeme zodpovědné a trpělivé majitele, kteří chtějí ČSV jako společníka, člena rodiny a dobře si uvědomují, že pes je závazek na 10, možná 14 a více let života! Výstavy, chov a výcvik nejsou naší podmínkou, jelikož dobře víme, že s inteligentními lidmi se domluvíme prakticky na všem a vždy. Preferujeme chov psů venku, neradi dáváme psy k trvalému umístění v bytě. Velmi rádi Vás budeme ve všech činnostech podporovat a ochotně se s Vámi podělíme o zkušenosti, které máme opravdu bohaté. Provedeme vás úskalími ve všech oblastech života, chovu, výstav a výcviku ČSV.

Aktuální spojení je Bárt Krhův dvůr a Ka Lupinka z Molu Es - vrh O II. z Molu Es:
Momentálně je vrh rezervován
štěňata Bárt Krhův dvůr a Ka Lupinka z Molu Es

Krytí Ka Lupinky bylo odkládáno kvůli filmové práci více jak 1 rok a omlouvám se všem, kdo na štěně dlouho čekali. Na jaře hárání vynechala a rozhárala se až v srpnu.
Krytí Bártem proběhlo 9.9. 2022 a štěňata se narodila 8.11.2022 
Bárt je velký silný pes, s krásnou srstí a hustou podsadou. Mohutné, ale suché hlavy se žlutým okem. Zajímavý rodokmen, jediný uchovněný pes v ČR po Athanór Lupus Grimorius. Štěňata budou negativní na DM a Dwarf. COI a AVK spojení je: 2 % a 96, 7% (z 5 generací), tedy malá vzájemná příbuznost rodičovského páru.
Bárt je pes pevných nervů, žijící rodinným životem, se základním výcvikem a silnou vlohou pro sportovní obrany. Matka Cora Anwar po Bella Tara z Blatnických vinic, která ma 23 složených zkoušek z výkonu včetně IPO 3. Štěňata budou mít předpoklad vloh pro práci a sport. V obouch liniích, otcovské i mateřské, se vyskytují psi cvičitelní, dobře vlohově vybaveni, velmi typičtí a krásní jak pro laické oko, tak pro oko odborníka, úspěšní i na výstavách.
Bárt Krhův dvůr - září 2022Bart Krhův dvůr - 2022Bart Krhuv dvur - 2022Bart Krhuv dvur - třída mladých Spec. výstava Bouzov 2019Bárt Krhův dvůr

Kontakt:  tel: + 420 602 534 970 + WhatsApp
e-mail: monika.wolfdogs(zavináč)gmail.com

 

Doporučené články:
Mohu se stát majitelem ČSV? Aneb jsem začátečník. Čtěte
ZDE.
Chov psů z Molu Es: Čtěte ZDE
Chov ČSV venku anebo v bytě? ZDE
Informace o ČSV v pořadu ČT "Polopatě" ZDE

Krycí psy pro naše feny vždy pečlivě vybíráme. Musí být vhodní z hlediska rodokmenu, zdraví a povahy!

Přijet se podívat na feny a naši chovatelskou stanici je možno prakticky denně. Nutno ale zavolat a nebo napsat e-mail, doma jsme přes týden téměř stále, o víkendech však méně.


Kontakt:
Ing. Monika Soukupová
Na Skále 500
252 62 Černý Vůl - Statenice (Praha západ)
tel:  + 420 602 534 970 (Czech, English)
e - mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

  

 Tvorba stranek pro chovatele

Copyright © Monika Soukupová "z Molu Es" All Rights Reserved. Design by moonbarks.