Czech Danish Dutch English Finnish French German Italian Polish Russian Spanish

Aktuality 2019

ČSV Yukon z Molu Es a vrh A II. z Molu EsČSV Yukon z Molu Es a její dcera Atinka Sun z Molu EsČSV Fu Finka a její matka Atinka Sun z Molu EsDina bez p.p. - můj první pes narozena v roce 1979M.Soukupova a vlčátko králičekCSV Arriminum Upstream - obranasaarloosův vlčák Cool Rainbow de Daim Pré

!Štěňata na prodej - Puppies for sale!
puppies Zdenicka + Erron 3 weekspuppy male Zdenicka + Erron puppy female - Ester + Garon 7 weekspuppy male - Ester + Garon štěňata Chaan Čono x Gingerštěňata Chaan čono x Ginger


 

GALERIE obsahuje 14 190 fotografií!
03.01.2020 - vloženy nové fotografie Budulínek ZDE, Beta a Cora ZDE, Kip ZDE, Chill ZDE

 

31.12.2019
Na závěr roku ještě malý vtip, který ale vtipem není.
Snaha jedné "polské krůty"
(nechť opeřenec odpustí) o poškození mého jména a mých psů nezná hranic. Je buď tak hloupá a dělách v soukromé databázi chyby z roztržitosti a nebo záměrně lže. Manipuluje s veřejnými a certifikovanými daty a zahrává si zákonem? Mylím, že jí nepomůže schovávání se ani za Jinga a Janga :0)
Uvádím jako příklad dva profily mých psů. Jolly a Ziggyho. Oba pochází z té samé stanice a jejich rodiče jsou dokonce bez (?) a (!) a jiných přihlouplých označení. A ejhle ze Ziggyho se jednoho dne stal kříženec, pocházející z NON - FCI kennelu! a nesmí se používat k chovu (tři vykřičníky:0)), byť splnil již dávno podmínky chovnosti, které ukládá KCHČSV v ČR! Jeho rodokmen je velmi dobře znám.
Zde je kompletní historie naší chovatelské stanice.
Ziggy Lee z Molu Es na wolfdog org.Jolly z Molu Espedigree Ziggy Lee z Molu EsZiggy - bonitace
Žádám tímto polskou krůtu jménem Margo, aby upravila profil Jolly z Molu Es a Merry Bell z Molu Es ve stejném duchu, jako je Ziggyho profil. Vyřešilo by to mnoho problémů, neb už by otazníky, vykřičníky a mixy byla označena prakticky všechna ČSV :0)
U Jolly je jasně napsáno, že pochází od " chovatele ČSV podobných kříženců,"takže tím pádem byla kříženec! Jsem stále stejná chovatelka a na chov jsem nezměnila názor celých 30 let!!
Ziggy je skvělý pes a možná, kdyby Margo takového psa měla, nemusela by si dávat na web jako profilovou fotku evro-asijského vlka držícího klacíček :0)
Ziggy Lee z Molu EsSerra Ziggy Lee z Molu Es 2015Serra 2014 - Ziggy Lee champ classZiggy Lee ukázka bonitace - Serramzzoni 2015Ziggy Lee - ukázka bonitace Serramazzoni
Ziggy Lee ale i Jerry Lee z Molu Es (bratr Jolly) jezdil se svou majitelkou pravidelně do italského Serramazzoni, kde se pořádaly jedny z nejkrásnějších speciálních výstav a setkání pro ČSV. Za návštěvu Serramazzoni si Ziggy "vysloužil" označení Mutara - Mix a nevhodný k chovu. Lidská blbost a závist je bezedná :0((


29.12.2019
Sezóna štěňat je plném proudu a tak je třeba si opět připomenout praktiky jedné polské chovatelky a morální majitelky soukromého serveru. Článek byl napsán již v roce 2016 a letos jen doplněn.
Čtěte - ZDE.


14.12. 2019
Kapr Karla Hartla v Hořovicích -
poslední Klubové setkání v tomto roce a tak, protože nemáme letošní zimu štěňata, mohli jsme vyrazit. Do Hořovic dojelo cca 30 ČSV a většina z nich se zúčastnila i závodu, který probíhá vždy v odlehčené a uvolněné náladě. "z Molu Es" se závodu zúčastnila Kulička, Ka Lupinka, Fu Finka, Guy de Maupassant, Korry, Erron a Budulínek. Guy de Maupassant zvaný Kvído skončil s Pavlem na krásném III. místě a celý závod a kapra vyhrál Budulínek s Kamilou :0)
Naše chovatelská stanice dostala od pana Hartla i cenu čestnou - speciální, jako nejúspěšnější chovatelská stanice v ČR. Ceny si vážíme a panu Hartlovi moc děkujeme za krásné ocenění!
udělování ceny čestné a stále skákající Ka Lupinkačestná cena od pana HartlaIII. místo Kvído, II. místo Boreas, I. místo Budulínek s KamilouBoreas, Kamila bez Budulínka, KvídoKamila s Budulínkem - I. místoKamila, kapr a Budulínek

 


7.- 8.2019
DuoCACIB Wels Rakousko:
(rozhodčí: Maria-Luise Doppelreiter): Erron z Molu Es (třída šampionů) - V2, res. CAC, res. CACIB. Neděle (rozhodčí: Elena Agafonova): V1, CAC, res. CACIB. Erron tímto splnil podmínky pro přiznání Rakouského šampiona!
NVP Kassel Německo
(rozhodčí: Rolf Blessing, DE) : Harriett z Molu Es (třída vítězů, 5 fen) V1, CAC, BOB. Splnila podmínky pro přiznání Německého šampióna! Chandrakali - V2.
MVP Kassel (rozhodčí: Paul Jentgen, LU) : Harriett (třída vítězů) - V3, Chandrakali (třída otevřená) - V2.
Kassel - šampionky feny - Harriett vpravoKassel - ChandrakaliKassel - Harriett BOBKassel - smečka ChandrakaliHarriett ve městě bratří Grimmů


 
8.12.2019
Po roce jsem navštívila Postupické podlesí nedaleko Benešova, kde téměř 12 let žije Xitta z Molu Es. Stále krásná, ve společnosti své vnučky Honey a dcery Arky, která má v současné době štěňata po Donatello Anwar. Některá jsou stále k zadání, odběr možný ihned. Štěňata vyrůstají v harmonickém prostředí a uspokojí určitě i ty nejnáročnější zájemce. Nesou všechny důležité plemenné znaky, mají výbornou povahu s předpoklady pro výcvik, chov atd. Jen do dobrých podmínek. Kontakt: Ing. Miloš Pelikán, tel: 00420 731 440 096. e -mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Postupické podlesí Postupice - Xitta z Molu Es prosinec 2019Xitta, Arka, Honney a štěňata Ch z Postupického podlesíštěňata Ch z Postupického podlesíHonney a polosourozenec Ch z Postupického podlesíHonney a polosourozenc Ch z Postupického podlesísmečka z PostupicArka, Honney a Ch z Postupicsmečka z Postupicfenka Ch z Postupicmatka Arka z PP a CH a Honney z PPCh z Postupicsourozenci Ch z Postupického podlesíPejsek Ch z Postupického podlesíštěňata Ch z Postupického podlesífenka Ch z Postupického podlesíCH vrh Postupice - 7 týdnů6.12.2019
Veron z Molu Es
oslavil 28.11. své 13. narozeniny! Majitelka Šárka poslala fotografie a napsala krátký text, který má ale pro každého chovatele obrovský význam, tím větší, že je Veron "veterán" a prožil s majitelkou celý život.
"Ještě jednou ti za tak fantastického kámoše děkuji, měla jsem už pár psů, ale skutečně jsem se s takovou osobností a inteligencí u jiného psa nesetkala. A i přes jeho věk je pořád velmi čilý a elegantní. " Šárka.
Veron z Molu Es se svým kocouremVeron z Molu Es a malá LenkaVeron se svou majtelkouVeron z Molu Es - 13 let


3.12.2019
Tinky
a Fu Finka opět natáčely, tentokrát ve studiu, pro seriál The Wheel of Time
Fu Finka a Tinky v LetňanechFu Finka a Tinky v Letňanech


1.12. - 30.11.2019
Prague Expo Dog Double CACIB - neděle
(celkem přihlášeno 51 ČSV, rozhodčí: J. Tomešková, CZ) "z Molu Es:"  tř. mladých - J.T. - V. Justify Kassius - V3. Korry - V2. Tř.otevřená - Chaan Čono - V1, CAC. Tř. otevřená - Ice Queen - V. Tř. šampionů - Eldridge - V1, CAC, CACIB, BOS.
Sobota
(celkem přihlášeno 50 ČSV, rozhodčí: I. Nováková, CZ) "z Molu Es:"  tř. mladých - Justify Kassius - V4. J.T. - V2. Korry - V1, CAJC. Tř. otevřená - Chaan Čono - V1, CAC, res. CACIB. Tř. šampionů - Eldridge - V2. res CAC. Erron - V1, CAC, CACIB, BOS. Tř. otevřená - Ice Queen - V. tř. mladých - Ka Lupinka - V1, CAJC, BOJ, JBIG FCI I. - II. místo
Všem majitelům děkuji za výbornou přípravu a prezentaci našich odchovů. Monice Karasové za sobotní výpomoc při předvádění Korryho! :0)
tř. mladých - sobota Garry Lee Foresta Incantata a J.T. z Molu Esbratři - J.T. a Justify Kassius - sobotaJ.T. z Molu Es J.T. - neděleJustify Kassius - neděleJustify Kassius - nedele V3Korry - neděle V2Korry a Monika4 best mlady sobota - Korry, J. T., Garry Lee FI, J. Kassiuso BOB Korry, Erron a Ka Lupinka - sobotaErron z Molu Es - sobotaErron z Molu EsErron a EldridgeErron - CACIB, BOS - sobotaEldridge - CACIB, BOS neděleChaan Čono - CAC - neděleChaan Čono - Cac - sobota, V2 - Argo del Rio FenrirChaan čono a JanaBOJ, BOS, CAJC pes sobota s rozhodčí - Kalupinka, Erron a KorryIce Queen - sobota s IlonouIce Queen - neděleIce Queen z Molu Es - sobotaKa Lupinka z Molu EsKa Lupinka - sobotaKa Lupinka - V1 a Isabo Eden Severu - V2Ka Lupinka - JBIG II. místoKa Lupinka JBIG II. - sobota

 


29.11.2019:
Dnes nás se svou smečkou a rodinou navštívil Claid z Molu Es. Členkou jeho smečky je i 7 měsíční Lakota z Molu Es.
Claid je jeden z největších ČSV, které v současné době znám, naměřila jsem mu 74 cm.
Claid z Molu Es 6 letClaid a jeho družka RunaClaid a jeho smečkaClaid a RunaClaid z Molu EsLakota z Molu EsClaid, Lakota a CamilleLakota z Molu Es - 7 měsícůLakota a LindaClaid a Lakota

 


23.-24.11.2019
Setkání vrhu K II. z Molu Es a přátel v Kořenově
(dojela i Harriett, J.T, Erron, Guy de Maupassant "Kvído" byl místní).
Poslední štěňata naší Yukon (kromě Kiry Law) se sešla v Jizerských horách, kde jsme využili pohostinnosti a pozvání majitelů pensionu Kaiser, kteří se o skupinu "moláků" naprosto úžasně starali. Někteří byli v Kořenově již od čtvrtka, osobně jsem dorazila s Yukon, Fu Finkou, Ka Lupinkou a Jiřím v sobotu a zůstala až do neděle.
V sobotu jsme měli naplánovanou společnou procházku. Večer, po slavnostní večeři, dojel mezi nás Aleš Bittner se svým Yahoo z Molu Es, kteří spolu slouží u Horské služby v Jizerských horách řadu let. Aleš měl připravené moc pěkné fotografie a povídání a velmi ochotně odpovídal na všechny dotazy. Děkuji všem, kteří své psy do Kořenova přivezli, Pensionu Kaiser - Světlaně a Pavlovi za organizaci, ubytování a skvělé jídlo! :0)
Korry, Ka Lupinka, Yukon, Kaila, Kosmo Raff, Kulička a Kipvšichni účastníci setkánísobota 23.11 - procházkaYukon vychovává KuličkuRosta s Jiřím, Erronem a KorrymHarriett z Molu Es s majitelkou a kamarádkouJ. T. a Kaila J.T. a Ka LupinkaKip a s rodinou a Ka LupinkaKulička, Kvido. Kip ...Erron a Korry z Molu EsKulička s Brožovic rodinouKaila z Molu Eskorenov procházkaKosmo Raff z Molu Es s majiteliKvido, Harry, Kalup, J.T.Večeře v KořenověJ.T. na večeřivečeře a kluciAleš a přednáškaAleš BittnerYahoo z Molu EsYahoo a J.T.Aleš a Yahoo

 


24.11.2019
Justify Kassius z Molu Es
složil dnes zkoušku ZOP na výbornou (s Adamem, přítelem majitelky Kateřiny Povšíkové :0))
Jutify Kassius "Kassik" s Adamem


21.11.2019
Erron z Molu Es
se stal oficiálně Německým šampionem. V jeho 4 letech je to již 6 přiznaný šampionát.
Erron z Molu EsNěmecký šamipon - diplomErron z Molu Es13. - 14.11.2019
Yukon, Tinky
a Fu Finka se staly součástí živé předváděcí show na nové vozy Porsche, která se konala pro desítky diváků v EGU- HV Laboratory v Běchovicích.
Porsche show - 14. 11. EGU - HV LaboratoryPorsche show - kůň, kapela, puštík, Fu Fi, Tinky a YukoPorsche show -14. 11.Porsche show - 14. 11.12.11.2019
Sezóna štěňat je v plném proudu.
8.11. se narodil vrh Genny z Molu Es a otcem štěňat je Světový vítěz 2017 - Kraken Kuklík.´Genny má 6 štěňat a k zadání jsou pejsci i fenky. Veškeré info na: +420 602 262 319
Genny z Molu Es a Kraken KuklíkGenny z Molu Es Kraken KuklíkGenny a KrakenGenny a KrakenGenny z Molu Es

 


11.11.2019
Na podzim se rodí 2/3 všech vrhů československých vlčáků. Dnes, na Martina, slaví své narozeniny například vrh K II. a H II.
10.11. byl jeden rok vrhu J II. a  3.11. oslavil svůj den i vrh G II. a CH II. Mohla bych pokračovat ve výčtu a vrátit se i do měsíce října, který je také bohatý na vrhy ČSV. Někteří z Vás vytvořili, nebo nechali vytvořit, opravdu super dorty pro své miláčky a já moc děkuji za fotky! :0)
Všem našim odchovům přeji především zdraví, dlouhý a šťastný život po boku šťastných a spokojených majitelů!
Joker Paw z Molu Es - 1 rokJoker Paw z Molu EsJustify Kassius z Molu Es - 1 rok dort pro Kassika - Justify Kassius 1 rok1 rok - Justify Kassius z Molu Es" Kasik"Go Camo - 3 roky3 roky - Go Camo z Molu Es 2 roky - Chaizie z Molu Es9.11.2019
Dnes jsme s Kamilou byly na návštěvě a kontrole vrhu El Carcoolky z Molu Es a Desperáta Bohemia Luaro. Narodilo se jim 10 štěňat! :0) Jeden super pejsek čeká na na svého pánečka, ostatní štěňata jsou rezervována. Info na tel: +420 605 948 528
A od Carcoolky - 5 a půl týdneA od Carcoolky - 5 a půl týdneA od Carcoolky a JanaA od Carcoolky - pejsek - 5 a půl týdneA od Carcoolky - 5 a půl týdneA od Carcoolky - 5 a půl týdne


8.11.2019
Dnes odešel za mami Api a svou družkou Sole Fiore do psího nebe Xano z Molu Es "Malý" (narozen: 27.4. 2008). Žil spokojený a šťastný život v kruhu milující rodiny v Itálii
vrh X z Molu Es s mami Api - 28.4. 2008Xano kouše plot se sourozenci - květen 2008 - 6 týdnůXano z Molu Es - 2010Xano a Sole Fiore - 2010Xano z Molu Es - Vánoce 2018Xano - duben 2019 - 11 let


4.11.2019
Do rubriky CHOV byl vložen nový článek. Najdete ho ZDE:
sobotní procházka Svrkyněsobotní procházka Svrkyně, Kalup, FuFi a Raffíksobotní procházka - Svrkyně


31.10.2019
Máme za sebou náročné natáčení The Wheel of Time, na které jsme smečku připravovali půl roku. Natáčení probíhalo v krásném prostředí Dolského mlýna (Česko-Saské Švýcarsko).
České Švýcarsko - Fu Fi, Yukon, Tinky a Ka Lupinka31.10. 2019 - Kamila a Dan se špinavou smečkou - Budulínek, Fu Fi, Tinky, Yukon a Kalup31.10. 2019 smečka 31.10. 2019 Dolsky mlyn - špinavá smečka s Danem


27.10. 2019
Na víkendovou procházku se sourozenci a nejen s nimi, dorazil po delší době i Kosmo Raff z Molu Es :0)
Kosmo Raff z Molu Es 11 měsícůKosmo Raff z Molu EsKorry z Molu Es 11 měsícůKa Lupinka z Molu Es 11 měsícůKa Lupinka z Molu Es Erron, Korry, Ka Lupinka, Fu Finka a Kosmo Raff s psovodkami Katka s Ka Lupinkou a Fu FinkouFu Finka z Molu Esříjen procházka 2019sobotní procházka kolem farmyErron z Molu Es - 4 rokynedělní procházka bez Rafíka - Korry, Erron, Fu Fufinka, Ka Lupinka, Tinky a Yukon


26.10. 2019
Dogtrekková sezóna 2019 byla minulý víkend uzavřena posledním závodem. Iveta Král - Hajlichová a Cyrio z Molu Es si doslova vychodili v hodnocení Mistrovství ČR, kategorie DTW 1 - III. místo!
Iveta a CyrioCyrio z Molu Es - 5 letMČR dogtrekk 2019 - Iveta a Cyrio22.10.2019
Dnes nás navštívila Channa z Molu Es se svým majitelem a trénerkou a protože přiletěli až z dalekého Petrohradu, měli s sebou i překladatelku. Channa cestu zvládla perfektně, je to bezproblémové a výborně vedené zvíře.
Channa z Molu Espřekladatelka Jana, majitel pan Demidov a trénérka NasťaChanna z Molu EsChanna z Molu EsChanna a myškaChanna z Molu EsChanna z Molu EsPtáci u nás na poli, jak z hororu ..Channa si myslí o ptácích svéChanna z Molu Es

 


16.10.2019
Iara z Molu Es a Ufo Silavara Girios dvasia mají 7 potomků narozených v Bělorusku. 4 holčičky a 3 chlapečky :0) Rodokmen najdete ZDE.
INFO na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 W
hatsApp a Waiber: +375296336186
Iara z Molu EsUfo Silavara Girios dvasiaIara z Molu Es a potomciIara a potomciIara z Molu Es

15.10.2019
Naše Yukon oslavila 10. narozeniny.
Dostala kachní prsa, hovězí steaky, kuřecí stehna a srdíčka s kysaným zelím. 2 kg masa spořádala kultivovaně jako dáma, kterou byla Yukon celý žvot. Na začátku léta byla na kastraci, těší se dobrému zdraví, náladě a pořád jí chutná. Čím je starší, stále více se podobá své mami Api.
Yukon z Molu Es Yukon z Molu EsYukon z Molu Es - 10 letYukon z Molu Es - 10 letYukon z Molu Es - 10 letYukon z Molu Es - 10 letYukon z Molu Es - 10 letYukon z Molu Es - 10 letYukon z Molu EsYukon z Molu EsYukon z Molu Es 10 let


14.10.2019
TV Tlapka se věnovala tentokrát plemenu Československý vlčák. Část informací, zvířat a fotomateriálu poskytla, kromě jiných, i naše chovatelská stanice.


 

12.10. 2019
MVP České Budějovice (rozhodčí: Otakar Vondrouš) "z Molu Es:" Korry - V2. Justify Kassius - V1, CAJC. Chaan Čono - V1, CAC, res. CACIB. Erron - V1, CAC, CACIB, BOS. Ka Lupinka - V2. Fu Finka - V1, CAC, CACIB, BOB.
V závěrečných soutěžích získala naše chovatelská stanice III. místo.
Všem majitelům děkuji za výbornou přípravu a předvedení! :0)
Korry z Molu Es Korry - třída mladýchKorry u stolu, v popředí Justify KassiusJustify Kassius z Molu EsJustify Kassius z Molu EsJustify Kassius - třída mladýchKa Lupinka z Molu Es Ka Lupinka a Ovie z Katusického dvoraJoy´s ŠP a Ka Lupinka v pohybuChaan Čono - posuzováníChaan ČonoChaan Čono z Molu Es - CAC, res. CACIBErron - posuzováníErron z Molu Es - posuzováníErron z Molu Es - CAC, CACIB, BOSErron BOS a Fu Finka BOB, uprostřed rozhodčí O. VondroušFu Finka a History ŠP - o CACO CACIBa - Flamme Corda Elizabeth Luporum a Fu Finka z Molu EsFu Finka z Molu Es - BOBFu Finka z Molu Es - BOBErron a Fu FinkaErron a Fu Finkaskupina z Molu Es - III. místo
30.9. 2019
El Carcoolka z Molu Es porodila 10 krásných štěňátek!
Štěňátka se těší dobrému zdraví a k zadání jsou v tuto chvíli jen pejsci.
O více informací pište na Jana Králová: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
inzerceVrh A od Carcoolky - 2 dnyEl Carcoolka její štěňátkaEl Carcoolka a její štěňátka

 


28. - 29. 9.2019
Mistrovství ČR v noseworku, Ostrava - Crasna Maaya z Molu Es
a její majitelka Bára Sajdoková obsadila 6. místo! Výsledky ZDE
Bára o skvělém výsledku napsala: "
Náročný čuchací víkend probíhal v Landek parku (hornické muzeum) u Ostravy. Každý den jsme absolvovali 4 těžké terény, celkem jich tedy bylo 8.
Oproti loňskému prvnímu ročníku byla zpřísněna pravidla. V každém terénu bylo ukryto 0-6 vzorků (počet jsme neznali). Za každý nalezený vzorek = 1 bod, za každý špatně nahlášený = diskvalifikace celého terénu a 0 bodů (tohle se nám v prvním nedělním terénu stalo - dostaly jsme nulu i přesto, že jsme tam už dva vzorky našly a správně nahlásily, jenže třetí "nález" byl falešný). Kromě vzorků byly v terénech nastraženy "pasti" v podobě lákavých pamlsků (maso a ryby nebyly výjimkou), což se nám v jednom sobotním terénu stalo osudným, protože Mája neodolala a vyhrábla si kus masa z úkrytu :-D
Některé terény probíhaly venku na otevřené ploše, takže třeba na sobotních urbanech, kdy museli psi prohledávat 3 velké důlní stroje, nebyla o diváky nouze. U rozlišovaček jsme měli jen jeden průchod na řadu. Pes se nesměl nikam dobývat - ani za vzorkem, ani za jídlem - jinak to byl disk z celého terénu.
Rozhodčí nás závodníky nijak nešetřili. Hledalo se ve všech 4 směrech, tzn. nechyběly ani vodní a přírodní terény. Psi museli prokázat opravdu všestranné schopnosti a dobrou připravenost. Mája byla jeden ze dvou psů, kterým se povedlo najít všechny vzorky ve vodním terénu a dokonce jsme včera dostaly pochvalu od rozhodčího za pěknou práci na rozlišovačkách.
Nějaké body jsme ztratily tím, že jsem Máji nevěřila, další zase proto, že jsem jí naopak věřila až moc :-) Byla to skvělá zkušenost a obrovská motivace do další práce!
MČR Nosework Ostrava 2019 - Bára a MájaCrasna Maaya z Molu Es - Mája - MČR nosework 2019


22.9.2019
Vytrvalostní zkoušky - Nymburk. Zkoušku ZVP 1
(40 km) na výbornou složil s Eldridgem z Molu Es Petr Ungrád
Petr Ungrád a Eldridge z Molu Es - NymburkZVP 1 certifikat - Eldridge z Molu Es
Bratr Erron z Molu Es a jeho rodina obdrželi z FCI, se sídlem v Bruselu, diplom interšampiona C.I.E. :0)
Interšampion C.I.E

 


21.9.2019
Přebor ČSV dle ZVV 1 - Jevišovice.
Absolutní hvězdou přeboru ve výcviku československých vlčáků se stala Kamila Nováková se svým Budulínkem z Molu Es!
Kromě celkového vítězství si odnesli trofej za nejlepší poslušnost a nejlepší obranu, ve stopách skončili na místě druhém.
 Budulinek z Molu Es - přebor ČSV Jevišovicepřebor ČSV Jevišovice - V. Zeisek a Dášenka, Budulínek a Kamila, M. Nobarová a Cuki Amantgris M. Nobarová a Cuki Amantgris, Kamila a Budulínek, V. Zeisek a Dášenka z Litavské kotliny


15.9.2019
Čtyřměsíční Šediváček - Lord of Shadow z Molu Es
získal na své první UKC výstavě Reserve Best in Show Puppy
Šediváček na své první výstavěŠediváčekŠediváček a Terri

 


13.9. - 15.9. 2019
V pátek 13tého jsem odletěla do italského Říma a odtud pak do několik kilometrů vzdáleného Marina di Grosseto.
(Nic dramatického se navzdory datumu nestalo:0)) Italským Klubem - CCLC jsem byla delegována jako rozhodčí na bonitaci 14.9 a v neděli 15.9., spolu s Marko Ljuticem (HR), na posuzování Raduno Club Cane Lupo Cecoslovacco. Hodnotila jsem feny a nakonec udělila titul BOB a BOS. Úroveň předváděných zvířat byla vysoká.
V sobotu plnila některá přítomná ČSV se svými majiteli i test na 40 km, takže pro některá zvířata a jejich majitele musel být celý víkend velmi náročný a mají můj obdiv.
Počasí letní - 30°C a celá akce probíhala v krásném prostředí kempu Cieloverde na břehu moře. Jídlo, káva a tiramisu tak skvělé, jak je možné snad jen v Itálii :0)
moře - Cieloverdevláček k mořivláček k mořikam to běžíte, my jedemetest na 40km 40 km 40 km 40 km 40 km 40 km 40 km neděle - Raduno CCLCBlueakeom Big BossEnea - třída otevřená CACLibera maschi - otevřená a Marco LjuticAragonwolf - šampioni - V1Aragonwolf - šampioni V1Igor Viktor Ricky´s WolfIgor Viktor Ricky´s WolfLara Passo del Lupo - Best veteranLara Passo del Lupo - Best veteranBOS - fena Emicron a BOB - BlueAkeom Big Bos s rozhodčímiKatalog14.9.2019
Svod a bonitace KCHČSV - Kolín.
Svod úspěšně absolvovala Kulička z Molu Es : A63 C2 Of a bonitaci na výbornou zvládla Ice Queen z Molu Es: A65 K1 Of Qr/ Xv 55,4 a Xf 107,7

12.9.2019
Na návštěvu přijel Kvído s Kuličkou :0)
Kalupinka, Kvído a KauličkaKa Lupinka a Kulička z Molu Es - 10 měsícůKa Lupinka a Kulička z Molu Es - 10 měsícůKulička a Ka Lupinka z Molu Es - 10 měsícůKa Lupinka a Kulička z Molu EsKulička z Molu Es Kulička z Molu EsKulička z Molu Es - 10 měsícůGuy de Maupassant z Molu Es "Kvido" - 3 roky"Kvido" Guy de Maupassant z Molu Es10.9.2019
Zajímavé video a povídání o vlcích s Tanjou Askani, v pořadu interview M. Veselovského na DV Tv, najdete v článku, který se zabývá tématem volně žijících vlků v ČR na Aktuálně. cz ZDE
Aktualne cz


7.9. 2019
Se svou paničkou nás navštívila a ukázat se nám jak roste přijela čtyřměsíční Lora z Molu Es. S Ka Lupinkou jsme je vzaly na krátkou procházku, kde si holky krásně pohrály :0)
Lora z Molu Es - 4 měsíceLora z Molu Es - 4 měsíceLora z Molu Es - 4 měsíceLora z Molu Es - 4 měsíceLora z Molu Es - 4 měsíceLora z Molu Es - 4 měsíceKa Lupinka a Lora z Molu EsLora a Ka Lupinka z Molu EsLora a Ka Lupinka z Molu EsLora a Ka LupinkaLora a Ka LupinkaLora a Ka LupinkaKa Lupinka a Lora z Molu Es


2.9. 2019
El Carcoolka z Molu Es
čeká s Desperátem Bohemia Luaro štěňata, která by se měla narodit na přelomu září a října.
Na podzim a v zimě naše chovatelská stanice s největší pravděpodobostí štěňata neodchová a tak bude možnost zamluvit si štěňátko od Carcoolky.
Oba rodiče jsou výborní představitelé plemene, nepříbuzní, s ovladatelnou a klidnou povahou. Oba na bonitaci shodně hodnoceni Oh - dobrácký, méně dráždivý. Rodokmen štěňat - ZDE
Veškeré info u Ing. Jany Králové na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 Desperát Bohemia Luaro a El Carcoolka z Molu Es čeakjí štěňátka El Carcoolka z Molu Es El Carcoolka z Molu EsEl Carcoolka z Molu Es Desperat Bohema Luaro


1.9.2019
18. Brněnská krajská výstava psů 
(rozhodčí: Karel Hořák) - Lamborgino z Molu Es - VN 1, Nejlepší štěně výstavy
Lamborgino z Molu Es - KV Brno 2019KV Brno - posuzování nejslepších štěňatLamborgino z Molu Es - Best puppy KV BrnoLamborgino "Gino" se svou trofejíTrofej - 1.9. 2019


25.8.2019
MVP Lipsko - German Winner Show
(rozhodčíHans-Erhard Grüttner, DE) - "z Molu Es" Chandrakali - V1, CAC, CACIB, BOS, GW. Erron - V1, CAC, CACIB, BOB, GW
Erron a Chandrakali s VivianErron z Molu Es - Lipsko 2019 Erron a trofeje z Lipska 2019


24.8.2019
MVP Lipsko
Německo (rozhodčí: Dr. Ümit Özkanal, TR) - Chandrakali z Molu Es - V1, CAC, CACIB, BOS
MVP Mladá Boleslav
(rozhodčí: Ladislav Kukla) - "z Molu Es" : Korry - V2. Justify Kassius - VD3. Erron - V2, res. CAC. Eldridge - V1, CAC, res. CACIB. Ziggy Lee - V1 veterán, BOS. Hoki - V1, CAC. Na výlet a podívat se, jak to na výstavě chodí, jela i Ka Lupinka :0)
Korry z Molu Es - MB 2019Korry z Molu Es - MB 2019V1 - J Šedý poklad, V2 Korry z Mou Es Justify Kassius z Molu Es - MB 20192019 Justify Kassius a Korry - MB 2019Erron z Molu Es - MB 2019 Erron z Molu Es - MB 2019 Eldridge z Molu Es - MB 2019Eldridge z Molu Es - MB 2019 Eldridge z Molu Es - MB 2019 Ziggy Lee z Molu Es - MB 2019 Ziggy Lee z Molu EsButterfly Arqeva - BOV a Ziggy Lee z Molu Es - BOSHoki z Molu Es - MB 2019Hoki z Molu Es - MB 2019Hoki z Molu Es - MB 2019 Ka Lupinka a obdiv dětí Ka Lupinka z Molu Es - MB 2019 Ka Lupinka z Molu Es - MB 2019

23.8.2019
Foto smečky z páteční procházky :0)
Yukon, Ka Lupinka, Fu Finka, Bára, Tinky, Korry, Martina a Erron

 

21.8.2019
Ukázat se nám přijela Ivén Ishka z Molu Es se svou rodinou :0)
Ishka s rodinou a Ka LupinkouIshka s rodinou a Ka LupinkouIshka s Ka LupinkouIshka miluje voduIshka miluje voduIven Ishka a Ka Lupinka z Molu Es Iven Ishka z Molu Es - srpen 2019Iven Ishka z Molu Es - srpen 2019 (necelé 2 roky)Iven Ishka z Molu Es - srpen 2019Iven Ishka z Molu Es - srpen 2019 Iven Ishka z Molu Es - srpen 201917. - 18.8. 2019
Iara z Molu Es
se v litevském městě Šakiai zúčastnila 2x výstavy Národní a získala 2x CAC, 2x N, 2x BOS a 1x výstavy Klubové, kde získla CAC - LT.
Iara z Molu Es - srpen 2019Iara z Molu Es - srpen 2019Iara z Molu Es - Klubovka - CAC Iara z Molu Es - NV Litva 2019Iara z Molu Es - NV Litva 2019Iara z Molu Es - NV Litva 2019


14.8.2019
Dnes slaví tvůrce plemene československý vlčák Ing. Karel Hartl své 95. narozeniny!!
Tak ješte jednou Vše nejlepší, pane Hartl! :0)
Osobně jsme mu popřáli a společně výjimečné životní jubileum pořádně oslavili v sobotu 10.8. Tak jak už bývá zvykem se u nás doma sešlo několik opravdu letitých ale i úplně nových kamarádů a známých, se kterými nás spojil právě československý vlčák a bez kterého by jsme se nepoznali. Za ČSV, naše výjimečné a milované psy, vděčíme právě panu Hartlovi, jehož myšlenky a pokusy na půdě tehdejší pohraniční stráže ČSSR, daly vzniknout samotným základům a prvním generacím dnes mezinárodně uznávaného plemene!
Plemeno ČSV se pojí s mnoha jmény a řadou civilních chovatelů, kteří se na chovu a šlechtění plemene podíleli, bez pana Hartla by jsme ale neměli co šlechtit. :0)
oslava - Hartl 95Hartl - 95 letHartl 95 letHartl 95 letHartl - 95 letHartl 95 letHartl a Kamila - současná předsedkyně KCHČSV v ČRHartl a Jana K.Hartl a PetraHartl a posluchačiHartl a posluchačiHartl a SáraSuski a Pasi - návštěva z FinskaHartl - Suski a Pasi - návštěva z Finskapan Hartl a SuskiHartl a MonikaHartl, Martina a AlešHonza Raab - posluchačViktor Kudláček - fotografViktor Kudláček - fotografNa zdraví! Na zdravi!vepřová kolenagrilované jehně a Jiřízbyla jen kostdort pro pana Hartladort pro pana Hartlavečer oslava končítak ještě jednou na zdraví!


12.8.2019
Dnes byla rentgenována a vyhodnocena na DKK a DLK v Bělorusku naše Iara z Molu Es s výsledkem DKK A 0/0 a DLK 0 - 0
Iara z Molu EsDKK a DLK Iara z Molu EsCertifikat DKK a DLK Iara z Molu Es - Bělorusko


4.8.2019
XXIII. Evropská výstava ČSV Bouzov
(rozhodčí: Daiva Rimaityte, Lt - psi, MVDr. Vl. Piskay, Sk - feny) "z Molu Es": Chaaru - VD, Ice Queen - V. Budulínek (předvedl se ve třídě čestné) - V1, Vítěz čestných tříd ČSV. Chaan Čono - V1, CAC, ČKŠ, Evropský vítěz ČSV 2019!
3.8.
se na tom samém místě konala Speciální výstava ČSV (rozhodčí: D. Rimaityte, Lt - feny, MVDr. Vl. Piskay, Sk - psi) "z Molu Es": Chaaru - V. Ice Queen - VD. Budulínek - V1, Vítěz čestných tříd ČSV.
Hrad Bouzov Bouzov - Chaaru posuzuje MVDr. PyskayBouzov EV - Chaan čono s majitelkou a rozhodčíBouzov - Ginger Passo del Lupo - CAC a Chaan Čono - CAC, EV Chaan Čono z Molu Es - Evropský vítěz 2019 - BouzovBudulínek z Molu Es - 2x Vítěz čestných třídBudulínek s Kamilou - Vítěz čestných tříd - BouzovIce Queen - Bouzov 2019Ice Queen - Bouzov 2019

 


4.8.2019
Kreuzlingen, Švýcarsko
(rozhodčí: Vidal Montenero, Es): Harriett z Molu Es - V1, CAC, CACIB, BOB. Po vítězství v Salzburgu (Rakousko) a Norimberku (Německo) získala Harriett jako první ČSV titul Alpského šampiona!
třída šampionů feny - Kreuzlingen Harriett (vpravo)Kreuzlingen Harry 2019Kreuzlingen 2019 - zasloužený odpočinekKreuzlingen 2019
Krajská výstava Týn nad Vltavou
(rozhodčí: Miroslav Václavík): "z Molu Es" - Korry - VN2. Go Camo - V1, VT. Erron - V1, VT, Krajský vítěz, 2. místo v Národní ceně.
Korry (vlevo) a Erron s trofejemi z Týna nad Vltavou 2019Go Camo a rozhodčíGo Camo z Molu Es - Tyn nad Vltavou


30.7. 2019
Do psího nebe v nedožitých 14 letech odešel dnes Ux Utter z Molu Es
(18.10. 2005 - 30.7.2019). Žil dlouho a šťastně. Mnoho let neodmyslitelně patřil se svým pánečkem Oldou k dejvickému koloritu a bude se mi po nich stýskat
Ux Utter (2 roky) a Olda na westernových závodech Ux Utter s kozou a Olda na koniUx Utter 6 let a Olda
Ux Utter z Molu Es 13 let s EliškouUx Utter (vlevo) na procházce v dejvickém parkuUx Utter a Olda - prosinec 2015

 

 


24.7.2019
Ukázat se nám před druhým očkováním přišel 12 týdnů starý Largo
Largo z Molu Es - 12 týdnůLargo z Molu Es - 12 týdnůLargo z Molu Es - 12 týdnůLargo a pan MarečekLargo a pan Mareček mladšíLargo pozoruje

 


13. - 21.7.2019
LVT - Roudná u Tábora - camp Orion.
13.7. se konal svod a bonitace KCHČSV, kde jsem posuzovala a kde nebyl předveden žádný jedinec z Molu Es :0) Do výcvikového tábora se mnou dorazila Yukon, Fu Finka a Ka Lupinka. Šediváček je už v novém domově a tak se tábora již nezúčastnil. V Roudné na nás kromě jiných čekal Go Camo, Erron, Korry, Kosmo Raff a Chaan Čono. Na pár dní přijela i CIA se svou rodinou. Kdo chtěl, mohl se zúčastňovat pravidelného výcviku stop, poslušnosti a obran a nebo jen odpočívat, chodit po rozlehlých jihočeských lesích a koupat se v blízké pískovně. Na konci tábora se konaly zkoušky, na které nastoupil Go Camo a CIA. Go Camo složil 18.7. - ZOP a 19.7. BH. CIA 18.7. složila zkoušku ZPU - 1. Úspěšným zkouškařům děkuji a gratuluji!
Mně osobně se prostředí campu Orion moc líbilo a příští rok pojedeme určitě zas :0)
LVT Roudna - 2019LVT Roudna - 2019Go Camo z Molu Es - LVT RoudnáGo Camo z Molu Es - LVT RoudnáCIA z Molu Es - LVT RoudnáCIA z Molu Es - LVT RoudnáKorry z Molu Es - 8 měsícůKosmo Raff - LVT RoudnáKorry a Kosmo Raff z Molu Es - LVT RoudnáKa Lupinka a Yukon z Molu Es - LVT RoudnáKorry a Ka Lupinka - LVT Ka Lupinka - LVT RoudnáYukon z Molu Es - LVTErron z Molu Es - revír - LVTErron - revírErron - revír - chytání pamlskuErron - obranyErron - obranyErron - obrany Korry - obranaKorry - obranyKa Lupinka - obranyKa Lupinka obranyChaan Čono - poslušnostChaan Čono - aportChaan Čono - poslušnost
14.7.2019

MVP Norimberk, Německo (rozhodčí: Hans van den Berg, NL): Chandrakali z Molu Es – V1, CAC.Harriett z Molu Es -V1, CAC, CACIB, BOB, BIG I.
Harriett z Molu Es - Norimberk 2019Chandrakali a Harriett - Norimberk Harriett z Molu Es - BIGHarriett z Molu Es - BIG

13.7.2019
NVP - Norimberk, Německo
(rozhodčí: Milivoje Urosevic, SRB): Chandrakali z Molu Es - V1, CAC, BOB
NVP  - Mladá Boleslav
(rozhodčí: Tibor Havelka, SK): Justify Kassius z Molu Es - VN 1. Indigo z Molu Es - V1
Justify Kassius - Mladá Boleslav 2019Justify Kassius z Molu Es - Mladá Boleslav 2019MVP Norimberk - Chandrakali z Molu Es

 

10.7.2019
Šediváčka a Ka Lupinku jsem vzala na výlet za Monikou K., Ziggym a jeho synem Garrym na Sýkořici.
Je to už 9 let, kdy jsem vyfotila Ziggyho Lee s Jerry Lee z Molu Es. Tehdy byl Ziggy štěně, dnes je již veterán, tak jako tehdy Jerry Lee.
Monika, Ziggy Lee - 5 měsíců, Jerry lee - Sýkořice 2010Monika, Garry Lee FI 7 měsíců a otec Ziggy Lee - 9 let, Sýkořice 2019Monika, Garry Lee FI - 7 měsíců a Ziggy Lee - 9 let, Sýkořice 2019Monika, Garry Lee FI - 7 měsíců, Ziggy Lee 9 let - Sýkořice 2019Soňa, Garry Lee a Ziggy Lee - Sýkořice 219Soňa, Garry a Ziggy - Sýkořice 2019Soňa a Garry - Sýkořice 2019Šediváček a Monika K.Šediváček na SýkořiciGarry, Šediváček a Ka LupinkaŠediváček, Ziggy a Radek

 


9.7.2019
Víkendové fotografie od Sáry - maijitelky Indigo z Molu Es :0)
Korry, Erron, Šediváček, Ka Lupinka a Indigo s Martinou, Monikou a KatkouErron, Korry, Ka Lupinka a Indigo s Martinou, Monikou a Sároukoupání v ÚněticíchKorry a Ka Lupinka a ŠediváčekKorry, Ka Lupinka a Šediváček


7.7.2019
MVP - Minsk, Bělorusko
(rozhodčí: D. Rimaityte, Lt), která se konala 1.6. získala - Iara z Molu Es - V1, CAC, CACIB, BOB
Minsk červen - 2019 - Iara z Molu EsMinskčerven 2019 - Iara z Molu EsIaraz Molu Es s rodinouIara a SvětlanaIara z Molu Es

 

 

4.7. 2019
Dnes jsme navštívili pana Hartla, který příští měsíc oslaví již 95. narozeniny! Vzali jsem s sebou Šediváčka, kterého máme stále doma. Jeho rezervaci jsem zrušila, neb jsem se názorově naprosto neshodla s budoucí majitelkou. Zálohu jsem poslala tedy minulý týden zpět.
Šediváček je v tuto chvili rezervován již jinam.
Ing. Karel Hartl - 4.7. 2019Šediváček a pan HartlPan Hartl se Šediváčkem a MonikouŠediváček a špic GeryŠediváček u pana HartlaPn Hartl, šediváček a Jiří


29.6.2019
NVP - Klatovy (rozhodčí: Monika Soukupová, ČR)
ano, ČSV jsem posuzovala já, kromě ČSV pak Kolie krátkosrsté i dlouhosrsté a Saarlossovi vlčáky. Celkem 61 zvířat. Posuzovala jsem v parném dni dle svého nejlepšího vědomí a svědomí a "z Molu Es" dopadli takto: Korry - VN3. Chaan - V3. Go Camo - VD. Erron - V1, CAC, NV, BOS, splnil podmínky titulu Českého Grand Šampiona. Hoki - V4. Ice Queen - V1. Debie - V. Harriett - V1, CAC. Za páskou se ještě pohybovala Indigo, ale přihlášena nebyla..
dorost psi KlatovyChaan Čono a Graciano - KlatovyErron z Molu Es - Klatovy 2019Harriett - KlatovyTamarinda SS - BOB, Erron z Molu Es - BOS Klatovy 2019Trapper SS a Go Camo z Molu Es - Klatovy z Molu Es - Indigo, Chaan, Korry, Erron a Harriett s majitelkami - KlatovyErron a trofeje z Klatov 2019Český Grand šampion - Erron z Molu Es

 


26.6.2019
Doma na svůj odjezd čeká stále pan Šediváček a tak ho přijel navštvít a na očkování podpořit bratr Largo, který bydlí nedaleko.
Rostoucí kluci se chtěli ale spíš prát, než si hrát a nebo pózovat :0)
Lord of Shadow a LargoLargo z Molu EsPan Mareček s Šediváčkem a LargemŠediváček a LargoŠediváček a LargoLargo a Lord of ShadowLord of Shadow a LargoFu Fi, Largo a Šediváčekpan Mareček se štěňaty

 


23.6. 2019
Dnes jsme vzali pana Šediváčka - Lord of Shadow poprvé na větší procházku se smečkou. Je to naše poslední štěně z vrhu L II., procházku ale i jizdu autem zvládl parádně :0)

 Lord of Shadow - 7 weeks7 weeks - Lord of Shadow7 weeks - Lord of Shadow7 weeks Lord of Shadow + Fu Finka 7weeks Lord of Shadow + Korry7weeks Lord of Shadow, Kalup + Fu fi7 weeks Lord of Shadow, Kalup + Korry7 weeks Lord of Shadow, Fu f,i Kalup, Korry, Erron7 weeks Lord of Shadow with Erron + Kalup 7weeks Lord of Shadow + Fu fi + Kalup7 weeks Lord of Shadow, Fu fi, Kalup, Korry, Erron + Martina7 weeks Lord of Shadow, Fu fi, Kalup, Korry, Erron + Martina 7weeks Lord of Shadow, Fu fi, Kalup, Korry, Erron + Martina7 weeks Lord of Shadow in the bar sleeping


19.6.2019
Štěňatům vrhu L II. z Molu Es bylo 7 týdnů. Většina z nich je už ve svých nových domovech a já jim přeji především zdraví, milující a šikovné pánečky, kteří své pejsky pěkně povedou a budou spolu šťastni. Ostatní se stejně ukáže později. Na svůj odjezd čeká Lakota a Lord of Shadow.
 7weeks Lakota z Molu Es7weeks Lakota z Molu Es7 weeks Lakota z Molu Es7 weeks Lord of Shadow 7 weeks Lord of Shadow 7weeks Lord of Shadow
7 weeks Lesomil se svým novým kámošem MaxikemLesomil a MexikoLesomil v novém domověLamborgino v novém domově Lamborgino a tatínek GaronLamborgino a tatínek GaronLamborgino a tatínek Garon7 týdnů- Lora z Molu Es se svou novou kamarádkou7týdnů - Lora z Molu Es

 


17.6.2019
Vyšetřena a vyhodnocena na DKK a DLK (MVDr. Vomáčka) Indigo z Molu Es s výsledkem:    DKK A 0/0 a DLK 0 - 0
Indigo z Molu Es


14. -16.6.2019
Aktivního víkendu s ČSV na Hadince
se aktivně zúčastnila Ice Queen, Kosmo Raff a Heidy.
Lektorkou, jako tradičně, byla Barbara Sajdoková, které pomáhala Kateřina Funková. Děvčata - maminky - cvičí úspěšně své psy - ČSV (Crasna Maaya z Molu Es a Dareba z Molu Es) metodou pozitivního posilování a ochotně se se zájemci o své zkušenosti dělí. Víkend prý byl super :0)
Aktivní víkend s ČSV - HadinkaHaidy, Pavla a Bara SajdokováKosmo Raff a Tomáš na HadinceHadinka - Ice Queen z Molu Es

 

11.6.2019
Štěňatům II. vrhu L z Molu Es je 6 týdnů. Jsou podruhé odčervena a načipována a udělali jsme jim nové fotky :0)
Honzík a Kuba se štěňatyKuba a Honzík se štěňatyKuba a pes č. 2Honzík a Lamborgino6 weeks female no. 16 weeks female no. 16 weeks female no. 26 weeks female no. 26weeks male no. 1 - Lamborgino6 weeks male no. 16weeks male no. 26 weeks male no. 26weeks male no. 36 weeks male no. 36 weeks male no. 46 weeks male no. 46 weeks male no. 56 weeks male no. 5


10.6.2019
Přijela se nám ukázat sedmiměsíční Kulička v doprovodu polobratra Kvída a rodiny :0)
Kulička z Molu Es - 7 měsícůKulička z Molu Es - 7 měsícůKulička a Kvído - Guy de MaupassantKvído - Guy de Maupassant z Molu Es Kvido - Guy de Maupassant z Molu Es

9.6.2019
Společnou nedělní procházku si dali sourozenci Kip, Korry, Kosmo Raff,Ka Lupinka a polobratr Erron
Kosmo Raff, Kip, Ka Lupinka, Korry a ErronKorry a Ka LupinkaKosmo Raff ochlazováníErron z Molu Es Kosmo Raff z Molu Es - 7 měsícůKip z Molu Es - 7 měsícůKip z Molu EsKorry z Molu Es - 7 měsícůKa Lupinka z Molu Es - 7 měsíců7.6.2019
Do psího nebe ve vysokém věku odešel za mami Api Tristan z Molu Es narozen 9.1. 2005 :0(
Pes s laskavou duší, jak o něm napsala jeho majitelka..
Tristan z Molu Es - 11 týdnůTristan z Molu Es - 2013 Tristan z Molu Es - 10 letTristan z Molu Es - 2019 - 14 let

Dnes nás navštívil Garry Lee Foresta Incantata s Karasovic holkama :0). Synáček Ziggyho Lee z Molu Es tatínka nezapře
Garry Lee Foresta IncantataGarry, Ka Lupinka a spol - červen 2019Garry Lee, Ka Lupinka a Sonička - červen 2019 Ka Lupinka, Garry Lee a Monika- červen 2019 Monika s Ka Lupinkou a Garrym - červen 2019

 


4.6.2019
Štěňatům II. vrhu L z Molu Es je 5 týdnů
5 weeks female no. 1 5 weeks female no. 1 5 weeks female no. 25 weeks female no. 25 weeks male no. 1 5 weeks male no. 1 5 weeks male no. 2 H5 weeks male no. 25 weeks male no. 3 5 weeks male no. 3 5 weeks male no. 4 5 weeks male no. 4 5 weeks male no. 5 5 weeks male no. 5 5 weeks males L II. - 4,3,5,2,15 weeks males L II. - 4,3,5,2,1

 

 


2.6.2019
MVP Erfurt - Německo
(rozhodčí: Otakar Vondrouš, CZ) Hariett z Molu Es - V1, CAC, CACIB, BOB
1.6.2019
NVP Erfurt - Německo
(rozhodčí: Hans -Joachim Dux, DE) - Harriett z Molu Es - V1, CAC, BOB, BIG III.
Erfurt open class - femalesErfurt - Harriett z Molu Es s majitelkou a rozhodčím J. DuxErfurt - Harriett s majitelkou a rozhodčím O. VondroušErfurt - Harriett z Molu Es - BIG III.Erfurt - Harriett z Molu Es - BIG III.trofej NVP Erfurt -Harriett z Molu Es
Krajská výstava Rokycany
(rozhodčí: Matyáš, SK) - Indigo z Molu Es - V1, VT, KV, Národní plemena II. místo
Rokycany Kv - Indigo z Molu Es Indigo z Molu Es31.5.2019
V pátek dojela na návštěvu pani Slavíčková (majitelka Garona z Blatnických vinic) s manželem a vybrali si z vrhu L II. z Molu Es svého Gina - Lamborgina :0)
pani Slavíčková a štěňata L IIpani Slavíčková a štěňatapani Slavíčková s Fu Fi a Lamborginopan Slavíček a Lamborginopani Slavíčková a Lamborgino

 


30.5.2019
Dnes nás se svou rodinou navštívila Kaila, sestra naší Ka Lupinky a tak šly holky spolu na procházku.
Kaila a Ka Lu Lupinka - 6 měsícůKačer se připlul na holky podívatKaila a Ka Lupinka pozorují kačeraKaila z Molu Es Kaila z Molu Es Kaila z Molu Es - 6 měsíců
28.5.2019
Štěňatům vrhu L II. z Molu Es jsou 4 týdny a tak jsme jim udělali nové fotky :0)
4 weeks female no. 14 weeks female no. 24 weeks male no. 14 weeks male no. 24 weeks male no. 34 weeks male no. 44 weeks male no. 54 weeks females no. 1 and 24 weeks female no. 14 weeks males no. 3, 4, 54 weeks males no. 1 and 24 weeks male no. 4
4 weeks male no. 54 weeks males no. 1 and 24 weeks males no. 3, 4, 54 weeks male no. 3 p4 weeks females no. 1 and 2

26.5.2019
Barbara Sajdoková složila s Crasná Maya z Molu Es zkoušku obedience - OB - Z (rozhodčí: Marie Vagenknechtová)
Petr Ungrád složil s Eldridge z Molu Es zkoušku IGP - BH - VT (rozhodčí: Iveta Skalická)
Crasna Mayaa z Molu Es 2019BH - VT - Eldridge z Molu EsEldridge a Petr vycvik

 


22.5.2019
Výlet na statek za Budulínkem a Kamilou v deštivém počasí odnesla Ka Lupinka. Z nadýchaného štěněte byla hrouda bláta :0)
smečka v přepravní kleci Budulinek číhá na holkyTinky, Kalup, Yukon smečka s Kamilou - Budulínek, Ka Lupinka, Yukon a Tinkysmečka Budulínek, Ka Lupinka, Tinky a Yukonsmečka Ka Lupinka, Budulínek, Tinky a YukonKa Lupinka, Yukon, Tinky a Budulínek

 


21.5.2019
Štěňatům vrhu L II. z Molu Es jsou 3 týdny a daří se jim výborně.
Včera už prvně ochutnala maso a jsou stále pohyblivější a zvídavější. Z PK už dorazila zápisová čísla se jmény tak, jak je dali budoucí majitelé.
litter L II. z Molu Es - 3weekslitter L II. z Molu Es - 3 weekslitter L II. z Molu Es - 3 weeks3 weeks L II. puppies with Fu Fi - outdoodrs3 weeks L II. puppies - feeding3 weeks L II. puppies - feeding outdoors3 weeks old L II. puppies - outdoorszápisova čísla L II. z Molu Es3 weeks L II. female no. 13 weeks L II. female no. 23 weeks L II. male no. 13 weeks L II. male no. 23 weeks L II. male no. 33 weeks L II. male no. 43 weeks L II. male no. 5

 


18.5.2019
Za Ka Lupinkou přijela Indigo a tak šly spolu na procházku :0)
 Indigo z Molu Es - kveten 2019Indigo z Molu Es - květen 2019Indigo a Ka LupinkaKa Lupinka a IndigoKa Lupinka a IndigoKachničkyIndigo z Molu Es - květen 2019KachničkyIndigo a Ka Lupinka pozorují kachničky Indigo a Ka Lupinka - květen 2019Indigo a Ka Lupinka - květen 2019 Sára s Ka Lupinkou a Indigo Ka Lupinka a Indigo - květen 2019Ka Lupinka a Indigo z Molu Es - květen 2019

 


15.5.2019
Do psího nebe odešel v nedožitých 14 letech Uči Back z Molu Es (nar. 18.10. 2005). Žil dlouhý a šťastný život.
Uči Back z Molu Es
14.5.2019
Štěňata II. vrhu L z Molu Es mají dnes 2 týdny. Jsou již poprvé odčervena Flubenolem a průměrně váží 1 670 g, prospívají výborně. Už mají otevřené oči a pomalu se snaží postavit na nožky. Dnes jsme je vzali s Fu Fi domů a udělali jsme jim nové fotky.
Fu Finka a štěně L II2 weeks old puppies L II z Molu Es and mami Fu Fi Litter L II z Molu Es and FU Fi2 weeks old L II male2 weeks old L II male2 weeks old L II male sleeping2 weeks L II female no. 12 weeks L II female no. 22 weeks L II male no. 12 weeks L II male no. 2 2weeks L II male no. 32 weeks L II male no. 42 weeks L II male no. 52 weeks L II litter with mami FUFI

 


12.5.2019
MVP Wieselburg Rakousko
(rozhodčí: Darko Korosec, SLO) "z Molu Es:" Indigo - V2, res.CAC. Harriett - V1, CAC, CACIB, BOS. Chaan Čono - V1, CAC. Erron - V1, CAC, CACIB, BOB.
Indigo z Molu EsHarriett z Molu EsHarriett z Molu EsChaan Čono z Molu Es Erron z Molu EsErron z Molu Es - FCI I. skupinaErron z Molu Es - Wieselburg - BOB Harriett, Indigo, Chaan čono a Erron all z Molu Es

 

 


8.5.2019
Krajská výstava Staňkov
(rozhodčí: Milan Krinke) Indigo z Molu Es - V1, Vítěz třídy
Indigo z Molu EsIndigo z Molu EsIndigo z Molu Es a Tamarinda SSIndigo z Molu Es - VTIndigo a Sarah7.5.2019
Štěňátkům vrhu L II. z Molu Es je 1 týden. Jsou spokojená a klidná a daří se jim s maminkou výborně.
fenka č.1 - L II - 1 tydenfenka č. 2 L II. - 1 tydenpejsek č.1 L II. - 1 tydenpejsek č. 2 L II. - 1tydenpejsek č. 3 L II. - 1 tydenpejsek č. 4 L II. - 1 tydenpejsek č.5 L II. - 1 tyden

 

6.5.2019
Vyšetřena a vyhodnocena na DKK a DLK
(MVDr. Vomáčka) Chaaru z Molu Es s výsledkem:    DKK A 0/0 a DLK 0 - 0
Chaaru z Molu Es - Kolín

5.5.2019
Klubová výstava ČSV - Kolín - Borky
(rozhodčí: Otakar Vondrouš). Celkem přihlášeno 124 ČSV. "z Molu Es:" Třída štěňat psi: Justify Kassius - VN1. Korry - VN2. Kosmo Raff - VN3. Mezitřída: Chaan Čono - V1, CAC, ČKŠ. Otevřená: H´Unkas - V. Vítězů: Erron - V4. Čestná: Budulínek - V2. Třída štěňat feny:Ka Lupinka - VN2. Mladých: Ice Queen - V2. Mezitřída: Chandrakali - V3. Otevřená: El Carcoolka - V. Genny - V. Vítězů: Atinka Sun - V2, res. CAC. Čestná: Aglaya - V1. Veteránů: Yukon - V1, BOV. Chovatelská skupina ve složení: Yukon, Ice Queen, El Carcoolka a Aglaya získala - III. místo.
Garon z Blatnických vinic -
otec nově narozeného vrhu "L z Molu Es" získal ve třídě pracovní V1, CAC a ČKŠ a splnil podmínky pro získání titulu Klubový šampion. Vystavování chvíli přihlížela i Chaizie, Chaaru a Eyzah z Molu Es, jejíž dcera Atka z Narog získala titul Nejlepší štěně.
Všem majitelům děkuji za skvělou reprezentaci, příkladnou výchovu a předvedení psů na KV! :0)
Justify Kassius - VN1Justify Kassius - VN1, Korry - VN2Korry a Kosmo Raff - pořadíJustify Kassius - posuzováníKorry a Kosmo Raff Kosmo Raff - posuzováníChaan Čono z Molu EsChaan čono - V1, CAC, ČKŠ Chaan Čono z Molu EsErron z Molu Es - V4Erron z Molu EsH´ Unkas z Molu EsH´Unkasz Molu EsBudulinek z Molu EsBudulinek z Molu EsKa Lupinka - VN2Ka Lupinka z Molu EsKa Lupinka z Molu EsIce Queen - V2Ice Queen - V2Ice Queen z Molu EsEl Carcoolka z Molu EsEl Carcoolka z Molu EsGenny z Molu Es Chandrakali z Molu Es - V3Chandrakali z Molu Es Atinka Sun - V2, res, CACAtinka Sun - posuzováníAtinka Sun z Molu EsAglaya z Molu Es Aglaya z Molu Es Yukon z Molu Es - Best veteranIce Queen a Yukon z Molu Esch. skupina z Molu Es - Yukon, Ice Queen, El Carcoolka a AglayaEyzah z Molu EsGaron z Blatnických vinicChaaru z Molu EsCHaizie, Chaaru, Chaan Čono a Chandrakalizkouška klece :0)Korry v kleci, Chánika drží Martina

 


4.5.2019
ZKO Borky - Kolín - Bonitace KCHČSV ČR: "z Molu Es:" Go Camo - A70 J1 Og Qs Xv 53,6 Xf 107, 1 - Chovný I. Genny - A63 K3 Og Qg Xv 54,0 Xf 109,5 Chovná I. Chaan Čono - A72 D9 Of Qr Xv 55,6 Xf 108,3 Chovný II. Chaaru - A66,5 Og Qr Xv 55,6 Xf 109,8

Bonitaci jen přihlížela i Chaizie, která je v Kolíně doma :0)
Všem majitelům, kteří bonitovali, děkuji za výbornou přípravu a předvedení!
Go Camo z Molu Es - bonitaceGo Camo z Molu Es - bonitaceGenny z Molu Es - BonitaceGenny z Molu Es - BonitaceChaan Čono z Molu Es - bonitaceChaan Čono z Molu Es - bonitaceChaizie z Molu Es s pánečkemChaizie z Molu Es s pánečkemChaaru z Molu Es - Kolin bonitaceChaaru z Molu Es - Kolin bonitace30.4.2019
Dnes se naší Fu Fin
ce a Garonovi z Blatnických vinic narodilo v ranních hodinách 7 potomků.
Vrh L II. z Molu Es a máme 2 holčičky a 5 chlapečků :0)
Ti, kdož mají u nás rezervaci, prosím o její potvrzení. Děkuji.
vrh L II - 1denvrh L II 1 denvrh L II - 1 denvrh L II 1 den

 

 

20.4.2019
MVP Prague Expo dog
(rozhodčí: Milan Krinke, ČR) "z Molu Es": Chaan Čono - V2. Ziggy Lee - V1, BOV. Ice Queen - V2. El Carcoolka - V2. res. CAC. Aglaya - V1, CAC, splnila podmínky Grand šampion ČR. Podívat se na výstavu šel i Korry s Ka Lupinkou.
MVP Praha - Chaan ČonoMVP Praha - Chaan Čono z Molu Es MVP Praha - Ziggy lee z Molu EsMVP Praha - Ziggy Lee z Molu Es MVP Praha - BOV Ziggy Lee z Molu Es a BOB Ginger PDLMVP Praha Ice Queen z Molu EsMVP Praha - Ice Queen s rodinou MVP Praha - El Carcoolka z Molu EsMVP Praha -El Carcoolka z Molu Es MVP Praha - El Carcoolka z Molu Es MVP Praha - Aglaya z Molu EsMVP Praha - Aglaya z Molu EsČeský Grand šampion - Aglaya z Molu Es MVP Praha - Ka Lupinka z Molu Es MVP Praha - Korry z Molu Es

 

 


14.4.2019
NVP Walbrzych - Polsko
(rozhodčí: Stefan Sinko, SLO) - Harriett z Molu Es - V1, CAC, BOB, splnila podmínky Polského šampiona.
Harriett z Molu EsHarriett z Molu Es - V1, CAC. Eira šedý poklad V2, res. CACHarriett z Molu Es s Pavlínou

14.4.2019
Složila Eva Gorelová
s CIA z Molu Es zkoušku FPr 3!
CIA z Molu EsCIA a Eva na stopě13.4.2019
MVP České Budějovice
(rozhodčí: Željko Lozič, SRB) "z Molu Es": Chaan čono - V1, CAC. Guy de Maupassant - VD. Ziggy Lee - V1, BOV, splnil podmínky Veterán šampiona. Kulička - VN1. Na chvíli si pohrát se sestřičkou přijela Ka Lupinka. Fu Finka byla přihlášená, ale vzhledem k probíhající březosti se nepředvedla a zůstala doma.
 Chaan čono z Molu EsChaan čono z Molu Es a JanaKulička a Kvído Guy de Maupassant z Molu Es se Světlanou Jahodovou a Pavlem Musílkem Ziggy Lee z Molu Es a malá Soňa Karasová diplom Český Veterán Šampion - Ziggy Lee z Molu EsZiggy Lee s Monikou a SoňouZiggy Lee, Kvído, Kulička a Chaan čonoZiggy Lee, Kvído a Kulička a Chaan čonosestry Kulička a Ka LupinkaKa Lupinka a Kulička s majitelkami
MVP Chemnitz - Německo
(rozhodčí: Liliane de Ridder - Oghena, B) "z Molu Es": Erron - V1, CAC, CACIB. Indigo - VD. Chandrakali - V1, JCAC - VDH, BOJ a BOB
Erron z Molu Es - Chemnitz 2019Chandrakali a Indigo - Chemnitz 2019Chandrakali, Erron, Indigo -Chemnitz 201912.4.2019
Podvečerní suchdolskou procházku absolvoval Justify Kassius, Kosmo Raff, Korry a Ka Lupinka :0)
5 měsíců- Justify Kassius z Molu EsJustify Kassius z Molu EsKa LupinkaKorry z Molu EsJustify Kassius, Kosmo Raff, Ka Lupinka a KorryJustify Kassius, Kosmo Raff, Ka lupinka a KorryKosmo Raff a Katkasestup z Kozích hřbetů - Kassik, Raffa, Kalup a Korry s pánečky

 


7.4.2019
ZKO - Karlštejn -
nácviku svodu a bonitace ČSV se zúčastnil z Molu Es: Korry, Ice Queen, Genny a Ka Lupinka, která velkou část dopoledne ale proležela, neb panička pejsky měřila. Bohužel neudělali jsme ani jednu fotku, ale pěknou procházku kolem Berounky jsme zvládli. :0)


6.4.2019
Ka Lupinku
(21 týdnů) dnes se svou rodinou navštívila Honey z Postupického podlesí (18 týdnů)
Ka Lupinka z Molu Es a Honey z Postupického podlesíKa Lupinka a Honey z Postupického podlesíKa Lupinka, Honey a Anička Ka Lupinka a HoneyHoney z Postupického podlesíKa Lupinka z Molu EsHoney z Postupického podlesíKa Lupinka z Molu Es

 


31.3. 2019
MVP Salzburg - Rakousko -
(rozhodčí: Dr. Darko Drobnjak) " z Molu Es": Chaan Čono - V1, CAC. Erron - V1, CAC. Indigo - V1, CAC. Harriett - V1, CAC, CACIB, BOB
Salzburg - Erron z Molu EsSalzburg MVP - Indigo, Erron, Harriett a Chaan čonoSalzburg - Chaan conoSalzburg -HarriettSalzburg o caciba fenySalzburg - Harriett z Molu Es - BOB

 

 


30.3.2019
V měsíci únoru dokončila mladá Iara z Molu Es titul Belarus Junior champion a na poslední MVP v Minsku získala od chorvatské rozhodčí Jasna Matejcic titul: CAC, CACIB a BOB
MVP Minsk - Iara z Molu Es, Světlana a Rozhočí Matejcic Jasna, CROMVP Minsk - Iara z Molu EsMVP Minsk Iara z Molu Es s majiteliBelarus Junior championMVP Minsk Iara z Molu EsMVP Minsk - Iara z Molu Es

 

 

29.3.2019
Podvečerní procházku s Ka Lupinkou, Korrym, Erronem a Kosmo Raffem si dnes dal i J.T :0)
Korry, Ka Lupinka a J.T.Kosmo Raff a Ka LupinkaJ.T. z Molu Es - 4 a půl měsíceJ.T. z Molu Es - 4 a půl měsícepodvečerní procházka 29.3.Kosmo Raff z Molu Es - 4 a půl měsíceprocházka 29.3.Kosmo Raff s pánečkem na skále a Erronhonička - J.T, Erron a spolhonička J.T., Erron a spolprocházka 29.3.prochazka 29.3.

 


28.3. 2019
Chandrakali z Molu Es
byla v Německu (Dr. S. Viefhues) vyšetřena na DKK a DLK s výsledkem:    DKK A 0/0 a DLK  0 - 0


23.3.2019
Sobotní procházky za krásného počasí se zůčastnila i Kaila, kterou jsme dlouho neviděli. Dojel  Kip, Korry, Kosmo Raff, Ka Lupinka s Tinky, Harriett a kříženec Rastík.
Procházka byla moc fajn, pejskové vychovaní a všichni si to náramně užili.
Kaila z Molu Es - 4 a půl měsíceKip z Molu Es - 4 a půl měsíceKaila a Kip - 4 a půl měsíceKaila z Molu Es s EvouTinky, Kip a Harriett skupina: Kaila, Harriett, Tinky, Korry, Ka Lupinka, Kip a Kosmo RaffK štěňata a spol - Unětice , nástup na foceníKoupání v ÚněticíchKa Lupinka a Tinky - koupání v Úněticíchkoupání v ÚněticíchKaila a Kosmo RaffTinky a Ka LupinkaTinky a Ka Lupinka v pozadí Harriettlidi a pejsci v UněticíchKosmo Raff Korry Korry a spol při koupáníHarriett z Molu Es v ÚněticíchHarriett z Molu Es v ÚněticíhHarriett z Molu Es v ÚněticíchSuchdol 23.3 - Kaila, Kosmo Raff, Korry, Ka Lupinka, Tinky, Kip a HarriettSuchdol 23.3. - Kříženec Rastík, Kaila, Kosmo Raff, Korry, Ka Lupinka, Tinky, Kip a Harriett

 


21.3. 2019
Vyšetřena a vyhodnocena na DKK a DLK (MVDr. Vomáčka) Ice Queen z Molu Es s výsledkem:    DKK A 0/0 a DLK 0 - 0
20.3.
Byla vyšetřena a vyhodnocena tamtéž i Harriett z Molu Es s výsledkem: DKK C 2/1 a
DLK 0 - 0


19.3. 2019
Dnes se u nás při návštěvě Prahy se svými pánečky zastavila Kulička a Guy de Maupassant "Kvído."
Guy de Maupassant a KalupinkaKulička a SvětlanaKulička z Molu Es - 4 měsíceKulička z Molu Es - 4 měsícesestry Ka Lupinka a Kulička - 4 měsícesestry Kulička a Kalupinka - 4 měsíceKulička pózuje a Ka LupinkaGuy de Maupassant, whippet Frey a holky K II.Guy de Maupassant a holky K II.Ka Lupinka a Kulička - hon na FreyeKa Lupinka a Kulička - hon na FreyeKulička a whippet FreyVolavky dnes - 19.3. 2019

 

 


17.3.2019
Nedělní procházku s Ka Lupinkou si dal Korry, Kosmo Raff, Justify Kassius a pěkně si to užili :0)
Korry z Molu Es - 4 měsíce Kosmo Raff z Molu Es - 4 měsíceJustify Kassius z Molu Es - 4 měsíceprocházka se štěňaty 17.3. 2019Koupání v Tichém údolí - 17.3. 2019vodní hrátky - 17.3. 2019Kalup a Kassík na můstku - 17.3.2019procházka se štěňaty - 17.3. 2019procházka se štěňaty - 17.3. 2019procházka se štěňaty - 17.3. 2019Procházka se štěňaty - 17.3. 2019Ka Lupinka s Korry - 17.3. 2019

 14.3.2019
Dnes nás se svou paničkou navštívil tříměsíční Garry Lee Foresta Incantata, syn našeho stárnoucího Ziggy Lee z Molu Es. Ziggy nemá žádného chovného potomka, který by jeho výborné vlohy nesl v populaci ČSV dál a tak držím Monice a Garrymu palce, ať je z Garryho tak skvělý pes, jako Ziggy...!
Na procházku šel malý Garry s Ka Lupinkou :0)
Garry Lee Foresta Incantata - 3 měsíce a MonikaGarry Lee Foresta Incanata a Ka Lupinka z Molu EsGarry Lee z Molu Es a Ka LupinkaGarry Lee Foresta Incantata - 3 měsíceGarry Lee a Ka Lupinka Ka Lupinka a Garry LeeGarry Lee a Ka LupinkaGarry Lee a Ka LupinkaKa Lupinka a Garry LeeGarry Lee, Ka Lupinka a MonikaGarry Lee a Ka LupinkaDnes jsme viděli krásné volavkyhnízdící volavka - 14.3. 2019Garry Lee Foresta Incanata 3 měsícGarry Lee Foresta Incanata 3 měsícGarry Lee Foresta Incanata 3 měsíc


9.3.2019
Na společném venčení se sešli Ka Lupinka, Korry, J.T. a Kosmo Raff.
Vrhu J a K II. jsou 4 měsíce, pěkně rostou, mění zuby a zlobí :0)
Ka Lupinka, Korry, J.T. a Kosmo RaffKa Lupinka a Korry z Molu Es J. T. a Kosmo Raff z Molu EsKa Lupinka, Korry, J.T. a Kosmo Raff z Molu Es


1. a 3.3. 2019
V tyto dny byla nakryta naše Fu Finka z Molu Es krásným psem Garon z Blatnických vinic ! :0)
Rozhodli jsme se pro psa, který nemá zatím žádné potomky, ale určitě by byla velká škoda po něm potomky neodchovat. Jako po každém psu mimořádných kvalit. Linie Gar z Rosíkova, přes Brit Hlas divočiny, Doran z Ponického dvora a Qeron z Molu Es.
Garon z Blatnickych vinic v autě u Fu FiGaron z Blatnických vinicKryti 2019 - Fu Fi a Garon s p. SlavíčkovouKryti 2019 - Fu Fi a Garon s p. SlavíčkovouKryti 2019 - Fu Fi a GaronKryti 2019 - Fu Fi a GaronKryti 2019 - Fu Fi a GaronKryti 2019 - Fu Fi a GaronKryti 2019 Fu Fi a Garon s p. SlavíčkovouKryti 2019 - Fu Fia a Garon s p. SlavíčkovouKryti 2019 - Fu Fi a Garon
Více informací ZDE.
Rezervace štěňat na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.26.2.2019
Dnes byl vyšetřen a vyhodnocen MVDr. Vomáčkou Chaan Čono z Molu Es s výsledkem: DKK 1/1 - B, DLK 0 - 0
Chaan čono z Molu EsRtg Litoměřice Chaanik


22.2.2019
Dnes se nám přijel ukázat a pro rodokmen si dojel se svou majitelkou J.T. z Molu Es. Potkal se a na procházku šel se bratrem Justify Kassiusem, Korrym a Ka Lupinkou :0)
J.T. z Molu Es - 14 týdnůJ.T. z Molu Es s rodinou - 14 týdnůJ.T. a bratr Justify Kassius z Molu EsJustify Kassius a J.T s majitelkami - 14 týdnůštěňata s Martinouštěňata u koní, s Budulínkem a KamilouJ.T. a Budulínekhrátky s BudulínkemBudulínek a J.T.hrátky v blátěmajitelky Kamila, Lucie, Kateřina a Martina

 


17.2.2019
V neděli jsme měli návštěvu z Postupického podlesí :0) Miloš s rodinou nám přijel ukázat štěňata "H." Krásní kluci Hagrid a Hawkie jsou na prodej. Jsou výborně socializovaní, zvládají pohyb na volno i na vodítku. Více informací na: Ing. Miloš Pelikán Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">
Hagrid z Postupického podlesi Hawkie z Postupickeho podlesi Hawkie a Hagrid z Postupického podlesíHanny, Hawkie a Hagrid z Postupického podlesíAndulka nese HagridaMiloš nese HannyHagrid a Hawkie z Postupického podlesíHagrid z Postupickeho podlesi Hawkie z Postupického podlesíMiloš na procházce se štěňaty v Černém Vole

 


16.2.2019
Procházka do Tichého údolí s "K" štěňaty (kterým jsme předávali rodokmeny), Fu Finkou, Erronem a Chann Čonem. Cestou jsme potkali Finwe z Postupického podlesí. Počasí vyšlo skvěle, štěňata si krásně pohrala, my všichni jsme se pěkně prošli a nakonec poseděli v hospodě :0)
Prochazka unor 2019 - Sára a Ka Lupinka, Kateřina a Korry, Martina Erron, Tomáš a Fu Finka, Kateřina a Kosmo Raff, rodina Brožových a Kip, Jana a Chann čono,14 týdnů Ka Lupinka, Kip, Korry a Kosmo Raff prochazka unor 2019 Chann čono, Fu Finka a Erron z Molu EsChann čono, Fu Finka a Erron Molu Es14 týdnů Ka Lupinka z Molu Es14 týdnů Kip z Molu Es14 týdnů Korry z Molu Es14 týdnů Kosmo Raff z Molu EsKa Lupinka, Finn z Postupického podlesí a Kosmo Raff Fu Finka a Finn z Postupického podlesíKorry, Fu Finka, Finn a Ka LupinkaFu Finka a štěňataFu Finka, K štěňata a já


13.2.2019
Do psího nebe ve vysokém věku odešla Thea z Molu Es (narozená 9.1. 2005)
Thea z Molu Es 7 týdnůThea z Molu Es 2rokyThea z Molu Es Thea z Molu Es

 


11.2.2019
Jako každý rok byly aktualizovány a doplněny informace v sekci Chovatelská stanice.


5.2.2019
Opravdové psí štěstí nenajdete na výstavách "světská sláva, polní tráva :0)," k tomu ale postačí trocha sněhu a jít na procházku za humna :0)
Fu Finka a Ka Lupinka 4.2. 2019 Fu Finka a Ka Lupinkasrnky na horizontuFu Finka vidí srnky, Ka Lupinka tušíFu Finka a Ka LupinkaFu Finka a Ka Lupinka Fu Finka a Ka Lupinka Fu Finka a Ka LupinkaFu Finka a Ka LupinkaFu Finka a Ka LupinkaFu Finka a Ka LupinkaFu Finka a Ka LupinkaFu Finka a Ka Lupinka

 


3.2. 2019
DUO CACIB Brno
(rozhodčí: Petra Márová, CZ) "z Molu Es" : Chaan Čono (mezitřída) - V1, CAC, res. CACIB. Eldridge (šampioni) - V1, CAC, CACIB, BOS. Indigo (mladý) - V2. Harriett (otevřená) - V2, res. CAC. Fu Finka (šampioni) - V1, CAC, CACIB, BOB, BONB I. Splnila podmínky šampiona ČMKU.
2.2. 2019
DUO CACIB Brno
(rozhodčí: Iveta Nováková, CZ) "z Molu Es": Chaan Čono (mladý) - V2. Indigo (mladý) - V2. Harriett (otevřená) - V2, res. CAC. Fu Finka (šampioni) - V1, CAC, res. CACIB.
Dobře obsazené a posouzené oba dva dny, se zahraniční účastí. Každý den přihlášeno 35 ČSV. Děkuji všem za přípravu a předvedení! :0)
Chaan Čono - CAC res. CACIB Chaan Čono - sobota Chaan Čono z Molu EsEldridge z Molu Es - CACIB Eldridge - CAC, CACIB, BOS Eldridge a Fu Finka CACIB pes a fena Indigo z Molu Es Indigo z Molu Es Indigo z Molu Es Harriett z Molu Es Harriett a rozhodčí I. Nováková Harriett z Molu EsCACI pes - Eldridge z Molu Es. CACIB fena Fu FInka Fu Finka z Molu Es Fu Finka z Molu Es Soutěž BONBFu Finka - BONB I.

 


26.1.2019
Na procházku se štěňaty Ka Lupinkou, Korrym a Kosmo Raffem přijel i Erron, Fu Finka a Indigo :0)
 Kozi hřbety Erron, Korry, Fu Finka, Ka Lupinka, Kosmo Raff, Indigo2019 prochazka - Korry, Kosmo Raff a Ka Lupinka2019 prochazka - Ka Lupinka, Kosmo Raff, Korry, Fu Finka a Indigo11 týdnů Kosmo Raff v baru11 týdnů Kosmo Raff a KorryKa Lupinka a Sára Kalupinka a Kateřina Kosmo Raff a Korry Korry v baruKa Lupinka a Korry Kosmo Raff a Korry2019 Kozi hrbety Erron, Korry, Fu Finka, Ka Lupinka, Kosmo Raff, Indigo


20.1.2019
MVP Lubin -Polsko
(rozhodčí: Janusz Opara, PL) "z Molu Es" - Harriett - V1, CAC, CACIB, BOS. Erron - V1, CAC, CACIB. Splnil podmínky pro přiznání interšampiona C.I.E.
 Harriett z Molu Es - MVP Lubin Erron z Molu Es - MVP LubinBOB - Axo Grey Darling (Budulínek z Molu Es X Conny Anwar). BOS - Harriett - MVP LubinHarriett a Erron - MVP LubinLubin - Erron a Harriett z Molu Es s paničkami


14.1.2019
Sestry Harriett a Fu Finka z Molu Es si zahrály ve futuristickém americkém seriálu Carnival Row.
Natáčení dnes proběhlo ve filmových studiích v Letňanech.
Harriett z Molu Es před studiemFu Finka z Molu Es s producentem před studiem

 

11.1 2019
Začátkem roku dorazilo jedno výcvikové a jedno otužovací video.
Na výcvikovém je Channa z Molu Es a na otužovacím Genny z Molu Es :0)

 


9.1.2019
Doplněna rubrika ODKAZY o stránky Hoki z Molu Es, která je chovnou fenou v chovatelské stanici s historií : "z Kladenské záře." Hoki má v současné době štěňata, k odběru leden 2019. Otcem štěňat je Kraken Kuklík, rodokmen štěňat: ZDE
Hoki z Molu EsHoki z Molu EsHoki z Molu EsHoki z Molu Es a Kraken KuklíkHoki z Molu Es a Kraken Kuklík - krytí5.1.2019
Ka Lupinka
a Jethro šli na první očkování a tak se k nám přidal Kosmo Raff, Korry a Justify Kassius, bydlí blízko :0)
Justify Kassius, Kosmo Raff, Korry, Jethro a Ka LupinkaJustify Kassius, Kosmo Raff, Korry, Jethro a Ka Lupinka Kosmo Raff, Justify Kassius, Ka Lupinka, Korry a JethroKa Lupinka a Kosmo RaffJethro, Kosmo Raff, Justify Kassius a Korry Korry a Kosmo Raff se perouKa Lupinka, Justify Kassius, Kosmo RaffPan Holuša a smečka, v popředí Justify Kassius


3.1.2019
Do psího nebe za svým druhem Qeronem a mami Api odešla Valkýra z Molu Es.
Byla to tragická nečekaná smrt a přestože bylo Valkýře 12 let, měla tu ještě být :0(
Jiřině děkuji za vše, co kdy pro Valkýru udělala!
Valkýra 3 měsíce a Qeron z Molu Es - 2007Valkýra z Molu Es 2009Valkýra - Panska skala - 2009Jiřina a Valkýra - LVT JetřichoviceValkyra z Molu Es - Brno 2008Valkýra z Molu Es - Nadějkov 2018

 


2.1.2019
Většina štěňat z vrhu J II. a K II. z Molu Es už je v nových domovech. Na svůj odjezd čeká "medvěd" Jethro, který vážil v 7 týdnech 9 kg :0) Doma s ním zůstává Ka Lupinka, která je jednoduše naše od chvíle, kdy spatřila světlo světa.
Někteří noví majitelé poslali fotografie z nových domovů, za které moc děkuji! Přejeme všem hodně zdraví, štěstí a pevné nervy při výchově těch malých neposedů!
7weeks - JethroJethro a Ka Lupinka útočí na MartinuJethro a Ka Lupinka útočí na Martinu Jethro a Martina7 weeks Ka Lupinka7weeks Ka Lupinka7 weeks Ka Lupinka a Korry7 weeks Kalupinka a Korry7 weeks Korry7 weeks Korry7 weeks Kip7 weeks Kip7 weeks Kosmo Raff7 weeks Kosmo Raff7 weeks Kira llaw7 weeks Kira Law7 weeks Kulička7 weeks Kulička a Guy de Maupassant7 weeks Kaila7weeks Kaila Justify Kassius 7 weeks Justify Kassius7weeks Justify KassiusJoker Paw 7 weeks Joker paw7 weeks Joker pawJason


29.12.2018
V časopise Pes přítel člověka č.1 2019, kromě jiných užitečných článků, vyšel rozhovor s Alešem Bittnerem, majitelem psa Yahoo z Molu Es.
č.1 2019 PPČ - članek o Alešovi a Yahooč. 1 2019 PPČ članek o Alešovi a Yahooč. 1 2019 PPČ članek o Alešovi a Yahoo22 - 23.12 2018
MVP Vilnius winner a Christmas Cup
(rozhodčí: Beata Petkeviča, LV a Audrone Babianskiene, LT) - East Wind z Molu Es - 2x CAC, 2x CACIB, 2x BOB, Litevský šampion, interšampion C.I.E.
Litva MVP 12 2018 - East wind z Molu EsLitva MVP 12 2018 - East wind z Molu Es


16.12.2018
Štěňatům II. vrhu K z Molu Es je 5 týdnů.
5 weeks female no 15 weeks female no 1 5 weeks female no 25 weeks female no 2 5 weeks female no 3 5 weeks female no 3 5 weeks female no 45 weeks female no 4 5 weeks male no 15 weeks male no 15 weeks male no 25 weeks male no 2 5 weeks male no 35 weeks male no 3


15.12. 2018
Štěňatům II. vrhu J z Molu Es je 5 týdnů.
5 weeks male J no 15 weeks male J no 15 weeks male J no 25 weeks male J no 2 5weeks male J no 35 weeks male J no 3 p5 weeks male J no 45 weeks male J no 4 5weeks male J no 5 5 weeks male J no 55 weeks male J no 65 weeks male J no 6

Tvorba stranek pro chovatele

Copyright © Monika Soukupová "z Molu Es" All Rights Reserved. Design by moonbarks.